Odwierty na wykopy o różnych charakterze

Usługi przy użyciu profesjonalnego sprzętu

Wykonywanie usług z zakresu studniarstwa wymaga przede wszystkim grona specjalistów o odpowiednich kwalifikacjach i bogatym doświadczeniu. Hydrogeor zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług wiertniczych. Podejmujemy się między innymi wiercenia studni głębinowych, a także wiercenia studni odwadniających. Swoje prace wykonujemy głównie dla zleceniodawców z regionu pomorskiego. Obsługujemy zarówno firmy, przedsiębiorstwa, jak i poszczególnych klientów indywidualnych. Co ważne, posiadamy odpowiednie urządzenia służące do wykonywania usług wiertniczych. Kompletnie wyposażony i doświadczony personel sprawi, że jakiekolwiek zadania w zakresie studniarstwa nie będą stanowiły dla nas problemu.

Szeroki zakres możliwości

Wiercenie studni głębinowych czy wiercenie studni odwadniających wymaga odpowiedniego przygotowania pracy. Świadczenie usług zaczynamy od wykonywania odwiertów piezometrów. Wykonywanie badań do wierceń geotechnicznych ogranicza się do pomiaru poziomu swobodnego zwierciadła wody. Znacznie ułatwia nam to później wykonawstwo studni. Warto podkreślić, że współpracujemy także z licznymi firmami przez wykonawstwo kanałów pod drogami.

Zachęcamy do sprawdzenia pozostałej części naszej propozycji. Oprócz kompleksowych usług wiertnicznych wykonujemy między innymi odwadnianie terenu, a także liczne prace instrumentacyjne. W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z naszą działalnością, zapraszamy do kontaktu.

logo-