Odwadnianie terenu

Pomoc w przypadku podmokłego terenu

Usługi odwadniania terenu świadczymy zarówno klientom indywidualnym, jak i przedstawicielom firm i przedsiębiorstw. Wbrew pozorom nawet nieznacznie podmokły teren stanowi bardzo duże utrudnienie dla osób stawiających obiekty budowlane. Bez efektywnego odwadniania terenu możemy mieć później problemy – normą może być zalewanie piwnicy czy też zawilgacanie, a w konsekwencji osłabianie fundamentów domu. Przed postawieniem budynku warto sprawdzić, w jakim stanie jest ziemia, a najlepiej wykonać między innymi przy pomocy piezometrów.

Różne metody

Odwadnianie terenu, w zależności od stopnia nawodnienia, może być przeprowadzane na dwa sposoby. Pierwszym jest  drenaż opaskowy i stosuje się go w sytuacji, gdy poziom wód gruntowych jest zbyt wysoki. Drenaż to wkopany w ziemię system rur drenarskich, które okalają budynek. Jest także inna metoda odwadniania terenu, którym zajmuje się nasza firma. Liniowa odwadnianie terenu jest siecią połączonych korytek i ruszty, które pomagają odprowadzić zalegającą wodę na nieprzepuszczającej jej powierzchni. Dysponujemy solidnie wykonanymi elementami. Od momentu wywiercenia piezometrów, do momentu ukończenia wykonywanego zadania, możecie liczyć na profesjonalną pomoc ze strony naszych pracowników.

Inne usługi

Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, że odwadnianie terenu to nie jedyne wykonywane przez nas zadania. W profesjonalny sposób wykonujemy liczne prace instrumentacyjne, na przykład w postaci wydobywania zatopionych przedmiotów, i liczne odwierty na wykopy. Gwarantujemy pełen profesjonalizm na każdym kroku. Zachęcamy do sprawdzenia naszej propozycji.

logo-